Siam Park

Co takhle trochu adrenalinu během dovolné? Kam za nejlepším vodním parkem světa? Na Bali nebo do Dubaje? Así Vás překvapí, že nejlepší vodní park světa se nachází ve Španělsku, resp. na Kanárském ostrově Tenerife.

Nejlepší vodní park světa se nachází na TenerifeSiam Park

Přesto, že byl uzavřen déle než rok, stále není pochyb: Siam Park je nejlepší vodní park na světě. Potvrdila to cena Travellers ‘Choice Award, kterou Siam Park získal již sedm let po sobě díky pozitivním hodnocením svých návštěvníků na prestižním cestovním portálu TripAdvisor. Tento největší cestovatelský portál před sedmi lety zahájil kategorii Aquaparky a právě sedmkrát získal Siam Park nejvyšší ocenění.

Dalším získaným oceněním je  European Star Award, za nejlepší vodní park v Evropě. Kirmes & Park Revue je publikace v oblasti hodnocení zábavních parků a Siam Park získává nejvyšší pozici od doby, kdy toto ocenění existuje.

 

Siam ParkCo je na Siam parku tak atraktivního? Jedná se o další z řady zábavných parků, které  na Kanárkých ostrovech nechala zrealizovat rodina Christopha Kiesslinga, stejně jako Loro Park nebo akvária Poema del Mar.

Stejně jako Loro Park, i Siam Park je zrealizován v thajském stylu. Jeho koncepce je trochu odlišná od klasických agualandů. Skluzavky a tobogány jsou nejenom úchvatné, ale mají také jedinečnou dekoraci. Bazény a tobogány jsou umístěné v krásné zelené zahradě, kde hosté mohou odpočívat. Restaurace mají vysokou úroveń.

 

Některé atrakce jsou naprosto jedinečné:

Tower of PowerSiam Park - Tower of Power

Je jistě symbolem parku. Můžete ji pozorovat z dálky, ještě než do parku dorazíte. 28 m vysoká skluzavka, kde můžete dosáhnout rychlosti až 80 km/h. Poslední část je uzavřený skleněný tunel, který protíná obrovský bazén plný žraloků. Pod bazénem je další skleněný tunel, kudy na nafukovacích člunech proplouvají hosté po klidné řece a pozorují odvážlivce, kteří jako torpédo prolétávají tunelem nad jejich hlavou.

DrakSiam-Park- Drak

Navrženo pro milovníky zábavy ve společnosti, můžete sdílet tento zážitek, jedinečný v Evropě, až se 4 lidmi ve stejném plováku. Proplouvá se uzavřeným tunelem, který má několikrát sklon 90°, který navozuje pocit volného pádu. Na závěr se propadnete do trychtýře s drakem, kde se kyvadlovým pohybem budete blížit k závěru.

SinghaSiam Park - Singha

Přirovnávána k ruskému kolu. Skutečná vodní horská dráha s vysokorychlostními křivkami a 14 změnami směru, ve kterých má dosáhnout 6 m / s do kopce a do 18 m / s z kopce, což zaručuje skutečnou dávku adrenalinu a zábavy.

Siam BeachSiam-Park-bazen- umělé-vlny

Obrovská umělá pláž s nejbělejším pískem na Kanárech. Můžete jednoduše relaxovat na pláži, nebo si zaplavat v tomto jedinečném bazénu. Pozor ovšem na periodické změny vln. Od malých příjemných vlnek až po mega-vlny, které Vás budou točit až na břeh…

 

A spousta dalších atrakcí, které jednoduše doporučujeme vyzkoušet …. podívejte se na oficiální video

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email
Share on linkedin
LinkedIn