Costa del Sol Turistické zóny

Skupinové zájezdy jsou naší hlavní specializací

Turistické zóny

Torremolinos

Velkým množstvím hotelů, řadou nákupních ulic, restaurací, kaváren, cukráren a barů. Podél celého pobřeží se táhne pobřežní promenáda, která odděluje širokou pláž od města. Pláže poskytují širokou nabídku vodních sportů. Na všech plážích je zajištěný uklid, bezpečnost a lékařská služba. Doporučujeme navštívit rybářskou čtvrť la Carihuela s velkým množstvím rybých restaurací a obchůdků se suvenýry. Modernější část Torre je naopak pověstná rušným nočním životem, diskotékami a bary. Agualand na okraji letoviska je největší vodní park celé oblasti, dalším zábavným parkem je Cocodriles park a vyhledávané je také nedaleké golfové hřiště Torrequebrada. Výletním vláčkem se jednoduše dostanete do Malagy.

Transfer z letiště: cca 15-20 min

Benalmádena Costa

Turistické místo navazující na Torremolinos, 19 km od Malagy s nádherným, nově zbudovaným a velmi luxusním jachetním přístavem v moderním andaluském stylu – Puerto Marina. Toto místo je jedinečným centrem zábavy, nakupování, možností posezení v restauracích a kavárnách. Příjemné večerní procházky po promenádě a několik kilometrů dlouhá písečná pláž s pozvolným vstupem do moře. Acuarium Sea Life, delfinárium Selwo Marina, zábavný park Tivoli World  a lanovka na Monte Calamorro.

Transfer z letiště: cca 20-30 min

Fuengirola

Kromě krásných pláží Fuengirola nabízí k návštěvě arabský hrad a románské pozůstatky, protože město bylo ve starověku osídleno Féničany. Moderní zóna nabízí veškerou infrastrukturu pro turistický ruch – množství diskoték, barů a restaurací. Široké pláže podél promenády rozšiřující se na východ i na západ od původního středu pohltily menší vesnice. Nejznámější atrakce jsou přístav, hrad Sohail a Biopark. Nedaleko se nachází nejluxusnější turistické letovisko Marbella.

Transfer z letiště: cca 45 min