Skupinové zájezdy

Skupinové zájezdy jsou naší hlavní specializací

Skupinové zájezdy jsou naší hlavní specializací. Jsme cestovní agentura s mnohaletou historií, na Kanárských ostrovech působíme v turistickém ruchu již od roku 1996. Jsme schopni vypracovat individuální nabídku, šitou na míru, podle Vámi zadaných požadavků. Při sestavování programu poskytneme nejlepší ceny ubytování, doporučíme vhodný program a nabídneme své zkušenosti. Po ostrovech budete cestovat kvalitními autobusy s profesionálními řidiči a na poznávací zájezdy nabídneme odborného průvodce. Spolupracujeme s renomovanými leteckými společnostmi. Našim cílem je poskytovat vysokou kvalitu služeb za nejvýhodnější ceny.

Můžeme Vám nabídnout následující akce

Spolupráce s českými a slovenskými CK

Již od roku 2010 jsme se stali partnerem řady renomovaných českých a slovenských cestovních kanceláří, které organizují poznávací zájezdy na Kanárské ostrovy. Jejich „poznávačky“ navržené a místně organizované naší firmou jsou zaběhnutou tradicí a jezdí se několikrát do roka. Pomůžeme s výběrem hotelů, transferů, zajištění letenek, odborného průvodce, zařízení vstupů, návrh jednotlivých možností celodenních výletů a další organizace, prostě kompletní incomingový servis nebo zajištění samostatné služby. Díky osobní znalosti hoteliérů a majitelů transferových firem a dlouholeté spolupráci jsme schopni nabídnout nejlepší cenové a platební podmínky. Nemusíte se nechat omezovat konkrétním zájezdem – program, navštívená místa, termín i délku upravíme podle Vašich možností. Poznat rozmanitost ostrovů z jiné strany, než pláže bude pro Vaše hosty jedinečný zážitek

Firemní a incentivní zájezdy

Hledáte nevšední zájezd pro svůj pracovní kolektiv nebo pro obchodního partnera? 

Cestovní agentura Kanaryservis je dlouholetým uznávaným odborníkem v oblasti incentivního cestování na a jeho využití jako motivace. Pozvěte Vše ochodní partnery na ostrovy „věčného jara“ a nabídněte nezapomenutelný zážitek. Připravíme zájezd na míru, podle vámi zadaných požadavků. Na Kanárských ostrovech pracujeme již 25 let v turistickém ruchu a incentivní pobyty připravujeme přímo jednotlivým společnostem nebo jako anonymní partner českých a slovenských cestovních kanceláří. Nabízíme své zkušenosti, připravíme itineráře, doporučíme vhodný program, zařídíme kvalifikovaného průvodce a poskytneme nejlepší ceny ubytování a transferů. Umíme vyhovět i velmi nevšedním požadavkům.

Sportovní akce, zájmová sdružení, kluby a dětské domovy

Před deseti lety nám svěřil svou důvěru s organizací zájezdu pro jogíny báječný člověk a mistr jógy. Z této akce vzešla každoroční tradice, ke které se na základě doporučení přidávají další skupiny i cestovní kanceláře organizující sportovní pobyty a soustředění. K našim jogínům se postupně přidali trekaři, cyklisté, golfisté a surfaři, protože na ostrovech „věčného jara“ můžete jógu a další „nezimní“ sporty provozovat celoročně. U sportovních zájezdů pečlivě vybíráme vhodné ubytování disponující instalacemi pro jednotlivé druhy sportů, ale také vhodnou polohou (klidné okolí, dostupné pláže, golfová a fotbalová hřiště, cyklistické stezky atd).  Ostrovy „věčného jara“ jsou ideální také pro šachové a karetní kluby. Rádi pomůžeme s organizací a výběrem vhodných prostor. Naší „srdeční záležitostí“ jsou pobyty pro dětské domovy. Jako v ostatních případech zajistíme kompletní program včetně speciálních výletů např. na loď s piráty, protože rozesmáté dětské tváře jsou pro nás největší výzvou a odměnou.

Jazykové pobyty

Španělština je krásný a praktický jazyk. Jednoduše se naučíte a zdokonalíte přímo v jazykových akademiích na Tenerife nebo Gran Canarii. Vše rádi zprostředkujeme a zařídíme. Součástí kurzů jsou nejenom jazykové zkoušky se získáním certifikátu jednotlivých stupňů jazykové úrovně, ale také spousta další možnosti zábavy – potápění, surfování, paragliding… Sympatičtí Kanářané se srozumitelnou výslovností Vám pomohou s praxí. Jednotlivé kurzy se během roku mění, kontakujte nás a zašleme nabídku možností studia.

Pokud se domníváte, že by mohla být naše nabídka pro vás zajímavá, neváhejte nás kontaktovat.