Levná dovolená nejenom ve Španělsku

Vítejte na stránkách Kanárského servisu určeného všem mým bývalým klientům, přátelům, ale také novým zájemcům, kteří rádi cestují a poznávají neznámá místa sami. Zavedení nízkonákladových letů umožňuje levnou dopravu a na mých stránkách najdete aktuální nabídky hotelů a apartmánů které jste si oblíbili, ale také “novinky” za nejnižší ceny.
Na základě velkého ohlasu jsme nabídku hotelů na Kanárech rozšířili o ubytování na Mallorce, na Costa del Sol - v Malaze a na Krétě, s levnou dopravou z okolních států. Smlouva s německými a anglickými partnery o spolupráci a prodeji hotelů z celého světa Vám zajistí kvalitní servis, nižší ceny ubytování a ekonomické transfery z letiště do hotelů po celé Evropě.
            

Autorizovaný prodejce:


V čem jsme odlišní:
všem hostům se věnujeme osobně - připravíme návrh kvalitního ubytování včetně cenové nabídky, doporučíme leteckou dopravu, ekonomické transfery,  cestovní pojištění, rádi poradíme....
veškeré služby jsou zajišťovány přes oficiální firmy a dodavatele


Věřím, že cestováním s námi nejenom ušetříte, ale hlavně prožijete dovolenou podle Vašich představ.

Těším se na Vaše dotazy podněty a přání na:     LV@kanaryservis.com 

Lucie Viková
  


Lucie Viková vystudovala ekonomickou školu zaměřenou na cestovní ruch Karlových Varech. Poté působila jako delegát, průvodce a destination manager v Řecku, Itálii, Chorvatsku a na mnoha místech Španělska: Costa Brava, Baleárské a od roku 1996 Kanárské ostrovy. Kanaryservis založila na přání svých bývalých klientů, kterým doporučuje individuální a ekonomické možnosti cestování k moři nebo se věnuje organizaci skupinových pobytů.
Filozofie Kanaryservisu: někteří hosté šetří na dovolenou celý rok, pro jiné jsou to jediné dny, které mohou strávit odpočinkem s rodinou....připravit pobyt přesně podle Vašich představ je pro nás velkou odpovědností a výzvou. Děkujeme za důvěru :-)
  . 
Cestovní pojištění:


KONTAKT:
CA Kanaryservis, C/Luis Doreste Silva 95, 35004 Las Palmas de Gran Canaria
Tel: + 34 662 481 711, Fax: +34 828 017 850
IČO: 63523388 zapsán v živn. rejstříku MÚ Ostrov