Levná dovolená nejenom ve Španělsku

 Seznam výletů z jihu ostrova:

Veškeré výlety je nutno min. den předem objednat na tel: +34 662 481 711. Ceny výletů jsou orientační a liší se podle turistických zón a vzdáleností. Změna programu vyhrazena. Přejeme Vám krásné zážitky z výletů!

Název
výletu
 Stručný popis DenCena v €
Dosp/Dítě
GRAN TOUR

Celodenní výlet kolem ostrova zahrnuje návštěvu jeskynních obydlí v údolí Guayadeque a jedinečnou vyhlídku na největší kráter ostrova Bandama.V kouzelném městě Arucas navštívíme nejenom nejhezčí katedrálu, ale také nejslavnější továrnu na proslavený třtinový rum Arehucas - s ochutnávkou. Procházka městem balkónových domů Teror, vrchol Roque Nublo (posvátná skála) uprostřed nádherných borovicových lesů či údolí tisíce palem - Santa Lucia. Oběd o třech chodech v ceně.  
 Čtvrtek44,00/22,00
OKRUH OSTROVEM

Poznejte během jednoho dne to nejzajímavější z ostrova: vyhlídku na 6 km dunovou pláž Maspalomas, hlavní město Las Palmas se slavnou historickou zónou la Vegeta a největší přístav Atlantiku. Mminerální pramen slavného Firgasu, průjezd kolem historického naleziště Xenobio de Valerón. Zastávka v rybářském městečku Agaete. Adrenalinová cesta po silničce tisíce serpentin na západních útesech, vyhlídka na barevné skály Azulejos a procházka Kanárskými Benátky - nejkrásnější město Puerto de Mogán. Oběd v ceně.
 Úterý 44,00/22,00
TENERIFE:
TEIDE+LORO PARK

Celodenní výlet začíná přepravou rychlým trajektem Fred Olsen do hlavního města Tenerife: Santa Cruz. Průjezd kolem slavného auditoria. Výjezd do Národního Parku na Tenerife nejkrásnější hřebenovou silnicí s množstvím vyhlídek na jižní-suchou stranu a severní-zelenou část. Krátká návštěva Národního Parku Las Cañadas s vyhlídkou na majestání nejvyšší vrchol Španělska - sopku Pico de Teide (3717m.n.m.) Průjezd největším a nejúrodnějším údolím Orotava do Loro Parku. Návštěva slavného zooparku během cca 3-4 hod.
 Čtvrtek93,00/67,00
TENERIFE:  
LORO PARK
Celodenní výlet začíná přepravou rychlým trajektem Fred Olsen do hlavního města Tenerife stejně jako u předchozího výletu. Transfer cca 1/2 hod. přímo do Loro Parku: nejslavnější zoopark Evropy. Velkolepá show kosatek, delfínů, tuleňů, papoušků..skleněný tunel se žraloky je součástí nádherných akvárií. Pavilon tučňáků s největším uměle-vybudovaným ledovcem na světě. Kaktusária, orchidária, množství zvířat včetně největší světové sbírky papoušků v subrtopické zahradě.  Úterý90,00/67,00
JEEP SAFARI - SURVIVAL TOUR

Kdo z nás by nechtěl zažít "Velké jeepové dobrodružštví" na cestách -  necestách lesy a roklemi ve vnitrozemí ostrova? Projet se na velbloudech či se vykoupat v chladných vodách jezera uprostřed lesů.
Oběd zahrnut v ceně.
 Stř/Po/Pá53,00/31,00
45,00/26,00
(bez velbloudů)
LET HELIKOPTÉROU
Poznejte ostrov z výšky! 10-20-30 minutový let v různých zónách Gran Canarie.
 Denně od 80,00
VIP TOUR
minibusem

Krásy těžko dostupných míst ostrova: Průjezd centrem ostrova kolem dvou nejkrásnějších horských jezer La Soria a La Niña. Jedinečné vyhlídky z Techedy na pohoří Gran Canarie a nejvyšší vrchol Španělska na Tenerife. Muzeum endemických rostlin ostrovů. Zapadlá městečka severu: Fontanales a Tilos de Moya. (min. 6 pax).       Oběd zahrnut v ceně.  Čtvrtek60,00/40,00
YELLOW SUBMARINE
45 minutový výlet ponorkou za krásami podmořského života. Vyplutí z Puerta de Mogán, včetně procházky po tomto nejkrásnějším městečku ostrova.
 Denně29,00/14,50
MULTIACUATIC
Jedinečná výprava do míst s výskytem delfíních kolonií. Poznejte západní pobřeží z lodi s proskleným dnem. Dvou-tříhodinová plavba. Út/Čt - možnost koupání a šnorchlování.
 Po/Stř/So
 Út/Čt
30,00/15,00
SPORTOVNÍ RYBAŘENÍ
Sportovní profesionální rybaření v malém kolektivu na rybářské lodi White Marlin. Šestihodinová vyjížďka "za úlovkem"  Nápoje a občerstvení během plavby zahrnuto v ceně.
 Po-So60,00/50,00
doprovod-50,00